Profesionálna a komplexná ponuka služieb pre efektívnu prezentáciu firiem na internete.  

Poskytované služby

Maximalizujeme pomer kvalita/cena pre zákazníkov.

Prednosťou nami dodávaných služieb je osobný prístup ku každému zákazníkovi a jeho požiadavkam. Vždy sa snažíme počúvať a zistiť skutočné potreby svojich zákazníkov. Navrhujeme originálne riešenia, ktoré sledujú zadefinované ciele. Dodržujeme dohodnuté termíny a ceny, používame najmodernejšie technológie.

Tvorba www stránok

Tvorba web stránokTvoríme moderné, kreatívne a funkčné webstránky, ktoré si môžete ľahko spravovať sami v redakčnom systéme.

Vytvoríme Vám originálny web

Ochrana webu

Ochrana a zabezpečenie web stránok a e-shopovZabezpečíme Váš web modernou ochranou, nasadíme webovo-aplikačný firewall a urobíme upgrade CMS systému.

Chcem bezpečný web

Tvorba e-shopov

Tvorba internetových obchodovVytvoríme Vám internetový obchod s jednoduchým ovládaním a nabitý mnohými funkciami, ktoré podporia Váš predaj.

Naštartujeme Váš predaj cez internet

Správa obsahu webu

kruhzamokPostaráme sa o pravidelné aktualizácie a správu obsahu vášho webu aby bol pre vašich návštevníkov stále atraktívny.

Správa obsahu webu

Internetový marketing

Internetový marketing, SEO, PPC reklama, copywritingTOP pozície Vašich www stránok vo vyhľadávačoch - SEO, PPC reklamy, newsletter, copywriting, FB, Google+, ...

Dostaneme Vašu stránku na vrchol

Interaktívne katalógy

Interektívny katalóg, flip katalógyModerná forma prezentácie firemných materiálov a podkladov, návštevníci Vašich www stránok si ich zamilujú.

Chcem urobiť svoj web atraktívny

KONTAKT

EDMAX, s.r.o.

Thurzova 969/12,  014 01 BYTČA

mobil: 0918 758 240

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

web: www.edmax.sk

QR KÓD

QR kód - kontakt EDMAX

QR kód EDMAX, s.r.o.

PRIDAJTE SA K NÁM

Ako získať pravidelné pikošky, info, rady a tipy?

Daj LIKE na Facebook :-)